Pracovník laboratoře laserových krystalů (fyzik-optik)

Náplň:

- vývoj a aplikace optických metod pro měření vlastností monokrystalických materiálů
- automatizace používaných optických metod
- spolupráce s výrobou při rutinní charakterizaci vzorků
- spolupráce na vývojovém projektu materiálů pro pevnolátkové lasery

Požadavky:

- VŠ v oboru optiky (FJFI nebo FEL ČVUT Praha, MFF UK Praha, PřF Univerzity Palackého v Olomouci
- znalost anglického jazyka
- znalost programování: C, C+,C#, Python nebo alternativní
- pečlivost, vytrvalost, samostatnost

Nabízíme:

- možnost zkráceného úvazku při postgraduálním studiu
- vysoce atraktivní zaměstnání a kontakt s nejmodernějšími standardy,
- spolupráci na výrobě a vývoji špičkových technických výrobků,
- seznámení se s řadou moderních postupů,
- možnosti dalšího kvalifikačního rozvoje a vzdělávání,
- přátelské pracovní prostředí, profesionalita,
- odpovídající platové ohodnocení,
- flexibilní pracovní doba,
- 5 týdnů dovolené a další firemní benefity.