Vývojový technolog

Náplň:

- zavádění nových výrobků v oblasti detekce ionizujícího záření
- analýza, správa a rozvoj výrobních technologií/procesů
- vedení technické dokumentace
- koordinace výroby ve spolupráci s vývojem
- zodpovědnost za proveditelnost výroby, řešení aktuálních problémů ve výrobě.

Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- logické a technické myšlení, proaktivní přístup
- konstruktivní přístup k řešení problémů a schopnost kritické analýzy
- zodpovědnost, organizační schopnosti, týmový duch
- dosavadní praxe v oblasti výrobních technologií výhodou
- samostatnost, organizační a komunikační schopnosti
- řidičský průkaz skupiny B, angličtina výhodou.

Nabízíme:

- vysoce atraktivní zaměstnání a kontakt s nejmodernějšími standardy,
- spolupráci na výrobě a vývoji špičkových technických výrobků,
- seznámení se s řadou moderních postupů,
- možnosti dalšího kvalifikačního rozvoje a vzdělávání,
- přátelské pracovní prostředí, profesionalita,
- odpovídající platové ohodnocení,
- flexibilní pracovní doba,
- 5 týdnů dovolené a další firemní benefity.